English version
Новини → Новини

Підбито підсумки конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів

 

Сьогодні Національна рада підбила підсумки конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіочастот. Конкурс було оголошено 8 квітня, на нього було виставлено 39 частот у ФМ- і УКХ-діапазонах.

 

До участі в конкурсі допущено 43 телерадіоорганізації, від яких до Національної ради надійшло 180 заяв.

 

Загалом найбільше частот – а саме 9 –  у невеликих населених пунктах виграло радіо «Голос надії»: м. Тячів Закарпатської обл., м. Володарка Київської обл., міста Новоархангельськ і Устинівка  Кіровоградської обл., м. Турка Львівської обл., м. Ананьїв Одеської обл., м. Переліски Полтавської обл., м.  Великий Бурлук Харківської обл., м. Озірна Черкаської обл.


На другому місці НРКУ, яка виграла 7 радіочастот по 20 годин мовлення на кожній: у Вінниці, Кіровограді, Львові, Миколаєві, Тернополі,Чернівцях, Чернігові.

 

Також  разом із НРКУ відрізки мовлення на частотах на 4 години мовлення отримали обласні державні телерадіокомпанії – Львівська, Миколаївська, Тернопільска, Чернівецька і Чернігівська.«Громадське радіо» отримало 5 частот:  м. Волноваха Донецької обл., м.  Київ, міста Біловодськ, Білолуцьк і Зоринівка Луганської обл.


Дві частоти здобуло «Радіо 7».


По одній частоті виграли такі компанії: «Радіо Мелодія» «Радіо РОКС – Україна», «Радіо 24», «ХІТ ФМ», «FM Галичина», «Любимое радио», «Радіо Еммануїл», «Радіо ЄС».


На деяких частотах претенденти не набрали необхідної кількості голосів і переможців не визначено (міста Дніпрорудне і Токмак Запорізької обл., міста Долинська і Олександрія Кіровоградської обл., міста Копань і Корець Рівненської обл., м. Шпола Черкаської обл., м.  Корюківка Чернігівської обл.)

 

З переможцями конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

   Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.