English version
Новини → Новини

Розроблено і затверджено Методику визначення зони покриття мережі цифрового наземного телевізійного мовлення стандарту DVB-T2

 

За інформацією, яку отримала Національна рада від ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів», методику «Метрологія. Визначення зони покриття мережі цифрового наземного телевізійного мовлення стандарту DVB-T2», розроблену ДП «Український державний центр радіочастот», внесено до Державного реєстру методик виконання вимірювань та реєстру організаційно-методичних документів з метрології наказом від 31.12.2015 № 636 з позначенням МВУ072/09-2015.

 

Методика застосовується для оцінювання зон покриття території та охоплення населення України цифровим наземним телевізійним мовленням стандарту DVB-T2 з метою визначення реального стану надання послуг цифрового телевізійного мовлення операторами цифрових багатоканальних телемереж.

 

Методика призначена і забезпечує виконання вимірювань рівня сигналу від передавачів цифрового наземного телевізійного мовлення і перевірки його відповідності нормам міжнародних рекомендацій.

 

Методику «Метрологія. Визначення зони покриття мережі цифрового наземного телевізійного мовлення стандарту DVB-T2» буде опубліковано на сайті Національної ради після її офіційного отримання Національною радою.  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.