English version
Новини → Новини

Телеканалу «ATR» не загрожує відключення через борги за супутникове мовлення

 

Члени Національної ради Сергій Костинський і Олег Черниш під час зустрічі із представниками шведської компанії «SES», що надає послуги мовлення на  супутнику ASTRA A4, - Онно Зонневелдом та Олександром Пелехом – обговорили можливий ризик припинення супутникового мовлення кримськотатарськими телеканалами «ATR» і «LALE».

 

Члени Національної ради акцентували увагу на тому, що телеканали є національно-культурним надбанням корінного народу України. Крім того, відключення телеканалів матиме негативні наслідки для свободи слова в Криму.

 

«ATR» і дитячий телеканал «LALE» забезпечують збереження мови, релігії і традицій кримських татар, - зазначив Сергій Костинський. - Їх відключення від супутникового мовлення негативно позначиться на подальшому культурному розвитку корінного народу Криму. Понад те, саме завдяки існуванню цих кримських телеканалів на півострові зберігаються залишки свободи слова й думки».

 

 

Зі свого боку Олег Черниш зауважив, що супутникове мовлення є найбільш ефективним способом доставки сигналу телеканалів до кожної кримської, зокрема кримськотатарської, сім’ї, які нині перебувають під окупацією. «Тому продовження мовлення телеканалів – це можливість зберегти зв’язок між анексованим Кримом і материковою Україною», - сказав він.

 

Представники компанії «SES» підтвердили наявність боргів у приватної компанії «Атлант-СВ» («ATR», «LALE») за послуги мовлення через супутник ASTRA A4. Утім наразі телеканалам не загрожує відключення, про що нещодавно було оголошено в пресі. Між компаніями триває діалог щодо реструктуризації боргів.

 

Ми поважаємо ту інформаційно-просвітницьку роботу, яку ведуть кримськотатарські телеканали «ATR» і «LALE», - зауважив представник «SES» Онно Зонневельд. - Наша компанія усвідомлює ту роль, яку вони відіграють в житті кримськотатарського народу, в житі українського суспільства». Він також висловився, що його компанія співчуває колективу «Атлант-СВ», який опинився у скрутному становищі.  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.