English version
Новини → Новини

Норвегія 2017 року перейде на цифрове радіомовлення

 

Радіомовлення у FM-діапазоні в Норвегії у 2017 році буде відключене, таке рішення певний час тому було ухвалено парламентом країни. Винятком стануть маленькі місцеві радіостанції.

 

Перехід Норвегії на цифрове радіомовлення відбуватиметься поетапно упродовж усього року. У січні це трапилося в районі Нурлан, на початку лютого – в районі Мере-ог-Ромсдал Треннелаг. До кінця року заплановано ще чотири дати – у квітні, червні, вересні та грудні, - коли аналогове мовлення буде вимкнено у решті регіонів країни.

 

Радіослухачі матимуть доступ до цифрового радіо на основі декількох платформ - DAB+, Інтернет, мобільні телефони й додатки, телебачення. Місцеві радіостанції поки  далі мовитимуть у  FM-діапазоні.

 

За розгортання національної DAB-мережі відповідають основні мовники Норвегії. На заміну поточної FM-технології вони обрали DAB-технологію (Eureka 147). Цей стандарт складається із DAB (цифрове аудіо мовлення), DAB+ і DMB (цифрове мультимедіа мовлення). У Норвегії більшість радіоканалів у DAB-мережах мовитиме з використанням стандарту DAB+.  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.