English version
Новини → Новини

Представники Координаційної ради з телебачення і радіо Республіки Молдови ознайомилися з діяльністю українського медіа-регулятора

 

16 - 17 березня в Україні з візитом перебуває делегація Координаційної ради з телебачення і радіо Республіки Молдови. Голова Діну Чокан і члени Координаційної ради Ніколає Дамаскін і  Драгош Вікол зустрілися із головою Національної ради Юрієм Артеменком, першим заступником голови Ольгою Герасим’юк, заступником голови Уляною Фещук, відповідальним секретарем Олександром Ільяшенком і членами Національної ради Валентином Ковалем та Олегом Чернишем. Також у  зустрічі взяв участь Посол Республіки Молдови в Україні Руслан Болбочан.

 

 

Одним із ключових питань обговорення став захист інформаційного простору обох країн. Представники Координаційної ради з телебачення і радіо розповіли про власний досвід обмеження доступу на ринок російських пропагандистських медіа і дізналися про українську практику вирішення цього питання.

 

Колеги із обох регуляторних органів розповіли про принципи їхнього призначення, повноваження, функції і завдання. Цікавилися процедурою ліцензування мовників і провайдерів, механізмами застосування санкцій, законодавчою базою, що регулює діяльність медіа-сектору.  

 

 

Відбувся обмін інформацією щодо квот на аудіовізуальні твори державними мовами, правил захисту неповнолітніх від шкідливого контенту, розбудови цифрової мережі мовлення, регулювання  авторських і суміжних прав тощо.

 

Перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк нагадала про те, що Україна і Молдова тісно співпрацюють на міжнародному рівні в рамках Європейської платформи регуляторних органів.

 

Сторони висловили впевненість у тому, що співробітництво між обома регуляторами медіа продовжиться.
 

 

Представники молдавської делегації 16 березня взяли участь у засіданні українського медіа-регулятора.

 

Члени молдавської делегації також зустрілися із головою Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторією Сюмар і ознайомилися з роботою кіностудії «Film.UA».  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.