English version
Новини → Новини

Чотирьом компаніям групи «Інтер» призначено перевірки через недотримання квот європейського і національного продукту

Національна рада на засіданні 13 квітня за результатами моніторингів мовлення загальнонаціональних каналів щодо дотримання квот національного і європейського продукту призначила позапланові перевірки компаніям ПрАТ «Телеканал «Інтер», ТОВ «Телестудія «Служба інформації», ТОВ «ТРК «Музика ТВ» і ТОВ «ТРК «Кіно ТВ», які входять  в  Inter Media Group.

 

Відповідно до вимог частини четвертої статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 07.00 та 23.00 повинні дотримуватися таких пропорцій між українськими та іноземними передачами: передачі європейського виробництва, а також США та Канади повинні становити не менше 70 відсотків загального тижневого обсягу мовлення, у тому числі не менше 50 відсотків загального тижневого обсягу мовлення - передачі українського виробництва).

 

Так, моніторингом зафіксовано, що на каналі «Інтер» частка передач європейського виробництва, а також США та Канади, становила 57%; на каналі НТН цей показник також становив 57%, а частка передач українського виробництва - 32%; на каналі «ПІКСЕЛЬ TV» частка передач українського виробництва становила 25%; на каналі «Ентер-фільм» частка передач європейського виробництва, а також США і Канади  становила 37%,  а передач українського виробництва - 22%. 

 

Перевірки, які будуть проведені фахівцями регуляторного органу, мають встановити, чи підтвердяться результати моніторингів. Після цього Національна рада ухвалить відповідні рішення.  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.