English version
Новини → Новини

Іноземні телеканали «Sea TV», «Fight Channel World НD», «Тele 5» дозволено ретранслювати в кабельних мережах України

 

Національна рада під час засідання 20 квітня внесла зміни до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, доповнивши його трьома телеканалами: «Sea TV», «Fight Channel World НD», «Тele 5».

 

«Sea TV» – латвійський розважальний телеканал, на якому транслюються програми переважно на морську тематику. Мови програми – англійська і російська, обсяг мовлення – 24 години на добу. Відсутня трансляція порнографічних передач і фільмів, демонстрування яких заборонено на території України, також відсутня реклама.

 

«Fight Channel World НD» – спортивний телеканал, що має ліцензію на телевізійне мовлення Республіки Хорватія. Мова програми – англійська, обсяг мовлення – 24 години на добу. На телеканалі не транслюються передачі еротичного та сексуального змісту, зі сценами надмірного насилля чи жахів, фільми, демонстрування яких заборонено на території України.
Під час моніторингу реклами у програмах телеканалу не зафіксовано. 

 

«Тele 5» – італійський розважальний телеканал з фільмопоказом. Мова програми – польська, обсяг мовлення – 24 години. У програмі наявні фільми еротичного та сексуального змісту, проте транслюються у відповідний час. Під час показу використовується система інформаційних позначок Польщі. Фільмів, демонстрування яких заборонено на території України, та реклами під час моніторингу не зафіксовано.

 

Оскільки на цьому ж засіданні Національна рада вилучила з переліку дозволених іноземну програму «Multimania TV», нині він налічує 161 телеканал.  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.