English version
Новини → Новини

ТОВ «Терра-Медіа» оштрафовано за недотримання мовних квот

Національна рада на своєму засіданні 18 травня оштрафувала ТОВ «Терра-Медіа», м. Лозова Харківської обл., за порушення норм законодавства щодо ведення передач державною мовою.

 

Моніторинг ефіру радіокомпанії «Терра-Медіа», проведений 18 лютого, зафіксував ознаки недотримання ліцензіатом вимог частини п’ятої  статті 9 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», тому мовнику було призначено позапланову перевірку.

 

Під час перевірки було встановлено, що добовий обсяг ведення передач державною мовою становив 30,3%, хоча законодавство передбачає мінімальну частка ведення передач державною мовою – не менше як 50 відсотків.

 

Національна рада визнала порушення зазначеним мовником частини п’ятої статті 9 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» й ухвалила застосувати до «Терра-Медіа» санкцію «стягнення штрафу» у розмірі 5% суми ліцензійного збору, що становить 2 126,05 грн.  Ліцензіата зобов’язано у тридцятиденний термін сплатити штраф до Державного бюджету і протягом місяця привести свою діяльність до умов ліцензії та норм чинного законодавства.  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.