English version
Новини → Новини

Телеканалу «Україна» оголошено попередження за трансляцію передачі, що може зашкодити дітям

Національна рада розглянула результати позапланової перевірки ТОВ «ТРК «Україна» (телеканал «Україна»), м. Донецьк, і оголосила телемовнику попередження за порушення абзацу восьмого частини другої статті 6, частини п’ятої статті 28, частини другої статті 62 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

 

Моніторинг ліцензіата, проведений у зв’язку зі зверненням до регулятора ГО «Детектор медіа», зафіксував в ефірі телеканалу 06.02.2017 з 19:45 до 21:00 трансляцію передачі «Говорить Україна» зі сценами з наслідками насилля, демонструванням крові, понівеченого людського тіла.

 

У зв’язку з цим мовнику було призначено позапланову перевірку, яка встановила, що зазначена передача не мала спеціального попередження та позначення щодо змісту безпосередньо перед її трансляцією. В ефірі передача була у вечірній час – до 23.00, коли вона доступна для перегляду дітьми. Сцени, що викликають жах, із відвертим показом результатів насилля (скривавлене обличчя вбитого 17-річного хлопця з виколотим оком) були продемонстровані одразу на початку передачі - на першій хвилині трансляції.

 

Регуляторний орган визнав порушення телерадіокомпанією «Україна» низки статей Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і застосував до мовника санкцію «оголошення попередження». Також керівництву компанії вказано на неприпустимість порушень чинного  законодавства надалі.  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.